• Неодамнешно
  • -10 %
JFG Палење на Моторот Покритие Масло Додатен Приклучок За Husqvarna FE250 FE350 FE 250 350 2014 2015 14 15 Мотоцикл

JFG Палење на Моторот Покритие Масло Додатен Приклучок За Husqvarna FE250 FE350 FE 250 350 2014 2015 14 15 Мотоцикл

DEN 820.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


100% сосема нов.
Елоксирани боја : како на сликата
Направени од кован 6065 T6 алуминиум.
Вклучуваат 1 buc oill додатен приклучок и 1 buc завртување на завртки
FE250/350 14-15

Други карактеристики

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Специјални Функции:
КАПАК НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Дијаметар:
5cm
Име На Модел:
b10161435
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Мотори

Најдобри понуди