• Неодамнешно
gy6 Педалата мотоцикл 139qmb 132qmb gy6 / 49cc / 50cc / 60cc / 4 удар Вратило поврзување прачка

gy6 Педалата мотоцикл 139qmb 132qmb gy6 / 49cc / 50cc / 60cc / 4 удар Вратило поврзување прачка

DEN 705.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Објектот Висина:
3.64cm
Објектот Ширина:
10.68cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Тежина:
1.4kg
Име На Модел:
gy6-50 gy6-49 gy6-60
Тип На Објект:
Crankshafts
Објектот Должина:
10.68cm
Зафатнина (ml):
60
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
..
Бренд Име:
FCD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Специјални Функции:
..

Најдобри понуди