• Неодамнешно
  • -27 %
Нови накладките Органско За Задните ЈАМАХА XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Полноќ Турнеја Делукс 2006-2009 Мотоцикл СОПИРАЊЕ ОЕМ ZPMOTO

Нови накладките Органско За Задните ЈАМАХА XVZ 1300 Кралската Ѕвезда Полноќ Турнеја Делукс 2006-2009 Мотоцикл СОПИРАЊЕ

DEN 663.00
DEN 908.16

Количина на стоки
Тековен

Трговија на големо е добредојден.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Идеален за брзо велосипедисти. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Висок Квалитет На Органски Накладките
Компатибилност : ЈАМАХА
Еквивалентно на EBC # FA123
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F & R= Пред & Задните
Лесна Инсталација. Вашето задоволство е секогаш наш БР. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена.Надминува ОЕМ Спецификации. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Најпопуларните избор.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект.

Други карактеристики

Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Специјални Функции:
накладките
Име На Модел:
ZP123
Објектот Должина:
7.48cm
Материјал Тип:
Kevlar Органски Накладките

Најдобри понуди