• Неодамнешно
  • -20 %
AHL Мото Делови Задните накладките Дискови За SUZUKI TS 125 200 РМ 125/250 д-р 250 350 650 RMX 250

AHL Мото Делови Задните накладките Дискови За SUZUKI TS 125 200 РМ 125/250 д-р 250 350 650 RMX 250

DEN 380.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

сад{ширина : 1200px9}}.5em}б,силно{font-weight : 700}abbr,acronym{граница : 0;font-варијанта : нормален}дел{text-за декорација : линија-преку}img{color : transparent;font-size : 0;border : 0;vertical-align : middle;-ms-interpolation-mode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.сад : пред.5 em;line-height : 1}h4{font-size : 1.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.5em}h2{маргина-bottom : .25em}вечерам{врвот : -.2 em;line-height : 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .25 em}h5{маргина-bottom : 1.сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

Други карактеристики

Име На Модел:
TS125 TS200 RM125 RM250 DR250 DR350 DR650 RMX250 кочница подлога
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Висина:
0.9cm
Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
4.08cm
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
6.2cm
Материјал Тип:
Полу-Органски Метал
Објектот Тежина:
0.16kg
Потекло:
Кина
боја:
Како на сликата покажа
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Обичај кодот:
ФА 152 FA152

Најдобри понуди