• Неодамнешно
CNC Спојки Кочница Држела За Kawasaki ZX-6R ZX-10R Z750 Z1000 Z1000SX Ninja1000 Мотоцикл

CNC Спојки Кочница Држела За Kawasaki ZX-6R ZX-10R Z750 Z1000 Z1000SX Ninja1000 Мотоцикл

DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен

9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек или ниска НСД. Треба да контактирате со нас за оваа услуга.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).Дел Име : Спојки Кочница Лост Fitment : Kawasaki ZX-6 R 2007-2016 ZX-10 R 2006-2015 Z1000 2007-2016 Z1000 SX/Нинџа 1000 2011-2016 Z750 R 2011-2012 Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Висок квалитет T6061-T6 алуминиум Пакет : Еден пар CNC Спојки Кочница Рачката
Не инструкции за инсталација , лесно да го инсталирате, 100% сосема нов.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Ние сме професионални продавач во cid на мото делови, силни во понудата за замена на мотоцикл дел на пр.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и ќе го стори истото.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1. Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка (НСД) на 5 ЅВЕЗДА. Времето за испорака е од 3-7 работни дена.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. 4 брендови Јапонија мотоцикл замена на делови, ако нешто се потребни, ве молиме падна слободно да контакт.
ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.

Други карактеристики

Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
ZZR600 ZX-6R ZX9R ZX10R ZX-12R Versys 1000 W800 ZX636
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Висок квалитет
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI

Најдобри понуди