• Неодамнешно
  • -10 %
Мотоцикл Перформанси Хидраулични Спојки Господар Роб Цилиндар Род Перформансите на Системот Ефикасен Трансфер Пумпа Со 1200MM Црево

Мотоцикл Перформанси Хидраулични Спојки Господар Роб Цилиндар Род Перформансите на Системот Ефикасен Трансфер Пумпа Со

DEN 1140.00
DEN 1267.20

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Одговара за речиси мотоцикл Боја : Црвена Сина Sliver Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.
Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.
Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.

Други карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
Y1712161506
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
20inch
Специјални Функции:
Хидраулични Спојки Господар Роб Цилиндар Род Пумпа

Најдобри понуди