• Неодамнешно
За ХОНДА CR125R CR250R CR 125R 250R 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 - 2007 CNC DirtBike Стожерот Кочница Спојки Држела

За ХОНДА CR125R CR250R CR 125R 250R 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 - 2007 CNC DirtBike Стожерот Кочница

DEN 916.80

Количина на стоки
Тековен

Опис На Производот
Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.
Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Врвен квалитет T6065-T6 ЦПУ Машински алуминиумски
Боја : Како На Сликата
Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)
Лост : 3 прсти
Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Многу Непречено Движење
Директна замена за акции се држела. Нема промена! FITMENT : За ХОНДА CR125 R CR250 R CR 125 R 250 R 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 - 2007
Со Нарачување Инструкции :
Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. Чекор 2, сликата е за повикување само, ние ќе ви испрати точниот модел за вашиот мотор
ние брод тоа држела само како нашата листа, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.
(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка)

Други карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
1.6inch
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
175.5g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Motobike Направи:
Хонда
Година:
1992-2007
Функција:
dirt bike CNC Стожерот Кочница Спојки Држела
Состојба:
100% Сосема Нов
намерата:
намалување на барем да го оштети вашиот велосипед
tem Тип:
сопирачки Лост, Јажиња & Кабли
Тежината на инсталација:
Многу лесно да го инсталирате,Комплетен прибор
Количина:
Еден Пар
Type1:
спојката држела
Type2:
Кочница Држела
Специјални Функции:
CNC DirtBike Стожерот Кочница Спојки Држела
Fitment:
За ХОНДА CR125R CR250R 1992-2007

Најдобри понуди