• Неодамнешно
  • -10 %
270mm Мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА CR125 CR250 CR500 CRF230 CRF250X CRF450X CRF250R CRF450R

270mm Мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА CR125 CR250 CR500 CRF230 CRF250X CRF450X CRF250R CRF450R

DEN 1469.00
DEN 1632.00

Количина на стоки
Тековен


ние се покаже на превозот време на потрошувачи, па не ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, која е предизвикана од шпедиција.
како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивањето на нашите високо-квалитетни производи.
Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Soild брановидна пред дизајни, Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување на поефикасно областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема дисипација на топлина за да се спречи диск и подлога над-греење. не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации лесно, ни веруваат и ни испратите е-маил директно, било какви проблеми може да се решат. Погодни За : ХОНДА, CR R - CR E (JE01/) 125 CC 1995-1997 CR R - CR E 125 CC 1998-2001 CR R - CR E 125 CC 2002-2008 CR R - CR E (ME03/EBE) 250 CC 1995-1996 CR R - CR E (ME03/EBE) 250 CC 1997-2001 CR R - CR E 250 CC 2002-2008
CR R - CR E (PE02/EBE) 500 CC 1995-2001 CRF ENDURO (HM) 230 CC 2004-2010 CRF X 250 CC 2004-2016 CRF Р 250 CC 2004-2016 CRF Р 450 CC 2002-2016 CRF X 450 CC 2004-2016 Пакетот Вклучува : 1 * Кочница Диск Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклучени
не го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.
ќе добиете истиот предмет како на сликите. Професионалната Инсталација Препорачува Спецификација : Боја : Сребрена, Како Слики МАТЕРИЈАЛ : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.
куповна цена ќе биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка, купувачите треба да се плати се врати превозот цена. Можеби Малку На Разликата Околу Боја Како Светлина За Време На Ударот.
Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш, овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O.
не двоумете се да ни e-mail ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати назад до адресата што да ви кажам. ОД ДИЈАМЕТАР : 270mm.
купувачите можат да бараат целосна наплата ги вклучува трошоците за превозот, или промена на производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пакет изгубени по шпедиција, лош квалитет или производи се скршени за време на превозот (бара јасни слики од производи и пакувања) .

Други карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
X201803101601
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.69kg
Објектот Дијаметар:
27cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Хонда

Најдобри понуди