• Неодамнешно
Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА XJR 1300 XJR1300 2004-

Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА XJR 1300 XJR1300 2004-

DEN 1535.52

Количина на стоки
Тековен

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Резервни Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум "количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед. "проширување" работи на функцијата на личен избор поставување, може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко. Се фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не од цената со сиромашните производи , ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување. Функција : Со Можност Да Биде Продолжен & Виткање. Целосно 6 позиции со прилагодливи Продолжи : Околу 3cm Свитлива : 90 степени Површина : Тешко Елоксирани Лесно да се инсталира без инструкции Боја : Како на сликата прикажани Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет Пакет : 1 пар кочница спојки држела Одговара Модел : XJR1300 2004-2016
***Имајте на ум : Други години несоодветни,ве молиме проверете со вашиот велосипед години внимателни, ако имате потреба од други години, ве молиме оставете порака за нас!!!

Други карактеристики

Година:
2004-2016 (F-16/C-777)
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
lkjhla
Бренд Име:
Estelle
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Специјални Функции:
Проширување & Виткање
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
1.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Тежина:
0.3kg

Најдобри понуди