• Неодамнешно
  • -10 %
4pcs Масло Филтер за Почисто За HUSQVARNA FE 250 FE250 2014 2015 FC350 ВО странска валута 15 FE350 350 14-15 DIRT BIKE ATV OFF ROAD ВЕЛОСИПЕД МОТОР

4pcs Масло Филтер за Почисто За HUSQVARNA FE 250 FE250 2014 2015 FC350 ВО странска валута 15 FE350 350 14-15 DIRT BIKE

DEN 561.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


СОСТОЈБА : Нова
ОЕМ филтер за воздух може да се вклопат за оригинални велосипед совршено.
FE250 14-15 FE350 14-15 FC350 15

Други карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
B09040932
Објектот Должина:
8.7cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Висина:
8.7cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Материјал Тип:
Хартија
Тип На Објект:
Филтри За Масло

Најдобри понуди