• Неодамнешно
  • -10 %
3D ADESIVI Налепница Decal Амблем Заштита на Резервоар Подлога Куд Капа Одговара ЗА APRILIA RSV4

3D ADESIVI Налепница Decal Амблем Заштита на Резервоар Подлога Куд Капа Одговара ЗА APRILIA RSV4

DEN 1104.00
DEN 1226.40

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
- Оваа понуда е за сет од 1 Тенк Капа Додатен Покрие Налепница decals, направени од високо квалитетни материјали.
- Овие decals изгледаат одлично на резервоарот за гас, крилата, или било каква мазна површина.
- Состојба : 100% Сосема Нов
- Боја : печатење
- Количина : 1 парчиња
- Материјал : печатење
-Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап
- Одговара на APRILIA RSV4
Големина
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay САМО. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.Испорака детали
Објектите ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично.
Услови за продажба
Ние ќе останеме во контакт со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот.
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.
Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ.
Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор.Без комуникација, ве МОЛИМЕ :
1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар;
2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации;
За нас
Ние сме веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови !
Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор.
Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !!
Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
0cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ksharpskin
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
0cm
Специјални Функции:
Налепници
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
Печатење

Најдобри понуди