• Неодамнешно
  • -11 %
Црна сребрен раб МОТОЦИКЛ АМБЛЕМ ЗНАЧКА DECAL 3D РЕЗЕРВОАР ТРКАЛА ЛОГО ЗА ЈАМАХА YZF1000 R1 НАЛЕПНИЦА

Црна сребрен раб МОТОЦИКЛ АМБЛЕМ ЗНАЧКА DECAL 3D РЕЗЕРВОАР ТРКАЛА ЛОГО ЗА ЈАМАХА YZF1000 R1 НАЛЕПНИЦА

DEN 620.00
DEN 696.00

Количина на стоки
Тековен

Хром Мотоцикл Амблем Значка Decal 3 D Резервоар Тркала Logo (R1) Налепница за ЈАМАХА Опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Хром количина : 1 пар = 2 парчиња Материјал : Пластични Гел со селотејп Одговара на ЈАМАХА YZF1000 R1 1998-2015

Други карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
9inch
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Декоративни
Објектот Должина:
18inch
Материјал Тип:
Епоксидна
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
homtru

Најдобри понуди