• Неодамнешно
  • -24 %
Бесплатен превозот 0.5 m*2м/10m сина бомба TSCY1200 hydrographics потопување филм вода трансфер печатење филм

Бесплатен превозот 0.5 m*2м/10m сина бомба TSCY1200 hydrographics потопување филм вода трансфер печатење филм

DEN 401.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен


Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци
6. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1.5 m*2м/10m сина бомба TSCY1200 hydrographics потопување филм вода трансфер печатење филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards да
мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,
Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.
Бесплатен превозот 0.

Други карактеристики

боја:
0.5mx2m, 0.5mx10m
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
TSAUTOP
Материјал Тип:
pva филм
Специјални Функции:
Не налепница
Должина:
2m/10m
Широк:
0.5 m
Тежина:
0.3 kg/0.6 kg
Пакување големина:
60cm*5cm*5cm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди