• Неодамнешно
Карбонски Влакна Изгледа Мотор Пригушувач Издувните Сет со ДБ Убиец за FZ1 FZ1N FZ1000 Мотоцикл Издувните Пригушувач Избега Амортизерите Течење

Карбонски Влакна Изгледа Мотор Пригушувач Издувните Сет со ДБ Убиец за FZ1 FZ1N FZ1000 Мотоцикл Издувните Пригушувач

DEN 3264.00

Количина на стоки
Тековен


Карбонски Влакна Изгледа Мотор Пригушувач Издувните Сет со ДБ Убиец за FZ1 FZ1 N FZ1000 Мотоцикл Издувните Пригушувач Избега Амортизерите Течење Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Состојба : 100% сосема нов Линк Цевка Влезот во Внатрешноста Дијаметар : околу 60mm Линк Цевка Штекер надворешен Дијаметар : околу 51mm Fitment : за FZ1 FZ1 N FZ1000 доаѓа со сите додатоци како на слика showes

Други карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
45cm
Објектот Дијаметар:
000inch
Бренд Име:
PHULEOVEO
Објектот Тежина:
3.2kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
17cm
Име На Модел:
WCA-FZ1-A10
Специјални Функции:
за FZ1 FZ1N FZ1000
Објектот Ширина:
20cm
Линк Цевка Влезот Во Внатрешноста Дијаметар:
60mm
Линк Цевка Штекер Надворешен Дијаметар :
51mm

Најдобри понуди