• Неодамнешно
  • -21 %
BJMOTO Мотоцикл Црна Гроздобер Кафе Racer Седиште Перница За Хонда, Јамаха Kawasaki Кафе Тркач

BJMOTO Мотоцикл Црна Гроздобер Кафе Racer Седиште Перница За Хонда, Јамаха Kawasaki Кафе Тркач

DEN 1947.00
DEN 2465.28

Количина на стоки
Тековен


Мотоцикл Црна Гроздобер Кафе Racer Седиште Перница За Хонда, Јамаха Kawasaki Кафе Тркач - во Боја : Црна,Кафе - Седиште Материјал : Синтетички кожа - Седиште големина : 500mm*256mm*80mm - Пакет : 1pc седиште со монтажа колекции Оваа седиште е изменета седиште за Кафе Тркач,Тоа е универзален, но не и на оригиналниот seat.можеби тоа мора да се промени неколку нешта да се направи тоа одговара на вашиот мотор.Ве молиме проверете Ја големината на вашиот мотор внимателно пред да го купат тоа Одговара на Мотор со Рамен Рамка.на пример : БЛАГАЈНИЧКИТЕ CL Серија како CB100 CB125 CB175 CB200 CB350 CB360 CB400 CB450 CB500 CB550 CB650 CB750 CG125 GN250 и CL серија како CL100 CL125 S CL175 CL200 CL350 CL360 CL450. SR125 SR250 SR400 SR500 XJ550 XJ650 XS650, KZ400 KZ550 K750 Z650 W650

Други карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Функција:
Против Носат
Модел:
SC04-005-Б.К.
боја:
Црна
седиштето материјал:
Синтетички Кожа
Седиштето големина:
50cm*25.6 cm*8cm
Пакет:
1pc седиште со монтажа колекции
Fitment:
Одговара на Мотор со Рамен Рамка

Најдобри понуди