• Неодамнешно
DAX JIALING 50cc 70cc Мотоцикл Дигитални Брзинометар Контра Додатоци Бесплатен Превозот

DAX JIALING 50cc 70cc Мотоцикл Дигитални Брзинометар Контра Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 2685.60

Количина на стоки
Тековен

Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
DAX Мотоцикл Брзинометар
Fitment : Одговара на DAX 50cc 70cc JIALIANG Мотоцикл.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.

Други карактеристики

Име На Модел:
DAX JC Брзинометар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
POWERZONE

Најдобри понуди