• Неодамнешно
  • -13 %
За ЈАМАХА АТВ Raptor 350 YFM350 Р 2004 до 2006 година 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 YFM350R Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier

За ЈАМАХА АТВ Raptor 350 YFM350 Р 2004 до 2006 година 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 YFM350R Мотоцикл Напонски Регулатор

DEN 815.00
DEN 936.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
за јамаха
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
0inch
Оем Замена:
31600-HM8-003 31600-HM8-013 31600-HM8-B00 5GT-81960-00-00 SH640E-11
Модел:
Grizzly 600 YFM600FWA 1999 2000 2001
модел 01:
Kodiak 400 2WD YFM400A 2000 2001 2002 2003 2004
модел 02:
Kodiak 400 4WD YFM 400 ФА 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006
модел 03:
Kodiak 450 4x4 YFM450FA 2003 2004 2005 2006
модел 04:
Биологот 250 SE YFM250R 2008 2009 2010 2011 2012
Модел 05:
Биологот 250 YFM250R 2008 2009 2010 2011 2012 2013
модел 06:
Биологот 350 YFM 350 Р 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
модел 07:
Биологот 350 YFM350R SE 2005 2006 2007
модел 08:
Биологот 660 YFM660R 2001 2002 2003 2004 2005

Најдобри понуди