• Неодамнешно
  • -9 %
За ХОНДА NC700 S/X 12-13 NC750 S/X 14-15 CTX700 14-16 Мото Додатоци Silencer/Круг, Овал Издувните Заштитник Може да ги Покрие

За ХОНДА NC700 S/X 12-13 NC750 S/X 14-15 CTX700 14-16 Мото Додатоци Silencer/Круг, Овал Издувните Заштитник Може да ги

DEN 475.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен

Мотоцикл Издувните Заштитник Може да ги Покрие *Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик locking ring + висока температура отпорни на силиконски + ABS Заштитник *Одговара за овална издувните дијаметар : 100mm-140mm *Лесно се инсталира без настава *Пакет се вклучуваат : 1 buc ( ве Молиме погледнете на палетата на дијаметарот пред цел ) Одговара За : ХОНДА NC700 S/X 2012-2013 ХОНДА NC750 S/X 2014-2015 ХОНДА CTX700 2014-2016

Други карактеристики

Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
F-18
Материјал Тип:
висока температура отпорни силикони
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
Estelle
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
Издувните заштита прстен
Посебни Карактеристики:
Издувните Заштитник Може Да Ги Покрие

Најдобри понуди