• Неодамнешно
  • -9 %
Топла продажба За SUZUKI GSX-R 600/750/1000 GSX 1400 HAYABUSA Мото Додатоци Silencer/Круг, Овал Издувните Заштитник Може да ги Покрие

Топла продажба За SUZUKI GSX-R 600/750/1000 GSX 1400 HAYABUSA Мото Додатоци Silencer/Круг, Овал Издувните Заштитник Може

DEN 475.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен

Мотоцикл Издувните Заштитник Може да ги Покрие *Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик locking ring + висока температура отпорни на силиконски + ABS Заштитник *Одговара за овална издувните дијаметар : 100mm-140mm *Лесно се инсталира без настава *Пакет се вклучуваат : 1 buc ( ве Молиме погледнете на палетата на дијаметарот пред цел ) Одговара За : SUZUKI HAYABUSA 1999-2007 SUZUKI GSX 1400 2001-2006 SUZUKI GSX-R 600 2001-2003 SUZUKI GSX-R 750 2000-2003 SUZUKI GSX-R 1000 2001-2004

Други карактеристики

Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
висока температура отпорни силикони
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
Estelle
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
F-14
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
Издувните заштита прстен
Посебни Карактеристики:
Издувните Заштитник Може Да Ги Покрие

Најдобри понуди