• Неодамнешно
  • -11 %
0.5 M-20Teeths размер:1:10 Електрични Мотори Бакар Црв Опрема Род Поставите Smart Home Далечински Keyless Entry

0.5 M-20Teeths размер:1:10 Електрични Мотори Бакар Црв Опрема Род Поставите Smart Home Далечински Keyless Entry

DEN 768.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен

Црв род : Teeths-2 T надвор дијаметар : 7mm lenght : 12mm внатрешна дупка : 3мм Црв опрема - 0.5 модул Заб -20t Надворешниот дијаметар 11.5 MM вкупната дебелина 12 MM

Други карактеристики

Материјал:
Челик
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Црв
Број На Модел На:
10T
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Бакар

Најдобри понуди