• Неодамнешно
AT3 затворени СТП со челик кабелот појас ширина 6mm ,должина е 150mm,продава од 5pcs/пакет

AT3 затворени СТП со челик кабелот појас ширина 6mm ,должина е 150mm,продава од 5pcs/пакет

DEN 540.00

Количина на стоки
Тековен


Слики од 150-AT3-6 Круг времето појас со 6mm ширина :
Воведувањето на 150-AT3-6 круг времето појас со ширина 6mm
Времето појаси
Забот Тип : AT3
Должина : 150mm
Ширина : 6mm
Материјал : СТП со челик
Облик : затворен појас
Забот број : 50
Количина : 5 компјутери
Пакување :
1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .
Еден пакет се вклучуваат : мерење на Времето појаси : 5pcs 150-AT3-6
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче
Ако количеството pls контактирајте со нас ние ќе ви ги даде поволна цена.
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn200847027or botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер HTD3 M СТП Отвори Времето Ремени Појас US$ 22.95 /пакет
HTD3 M Времето Ремени Појас круг појас US$ 19.99 /пакет
HTD3 M Алуминиум Времето Појас Pulleys US$ 18.23 /пакет
S2 M Тип Aluminun Времето Појас Pulleys US$ 18.23 /пакет

Други карактеристики

Тип:
времето појас
Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
AT3
боја:
Бела
Ширина:
6mm
Тип:
AT3
Материјал:
СТП со челик јадрото
забот форма:
ВО вид на забот
Должина:
150mm
забот број:
50
Место на Потекло:
Hebei,Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди