• Неодамнешно
  • -40 %
1pc Долга Црна Најлон Кабелот, Повлечете Синџир Towline 1M 1000mm 40 R38 Жица Превозникот Mayitr За CNC Рутер Машина Алатки, 18*37mm

1pc Долга Црна Најлон Кабелот, Повлечете Синџир Towline 1M 1000mm 40 R38 Жица Превозникот Mayitr За CNC Рутер Машина

DEN 510.00
DEN 850.56

Количина на стоки
Тековен


HW0001467
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластика, најлон
Боја : црна
Вкупна должина : околу. 1 м
Внатрешни димензии : прибл. 18 * 37mm (H*W)
Надворешни димензии : прибл. 23.5 * 47mm (H*W)
Радиус на свиткување : R38
Функција :
Полу-затворени, надворешниот печат внатрешна отворен поклопец.
Towline може да се отвори секоја секција за лесна инсталација и одржување.
Ниско ниво на бучава, со голема брзина движење.
Ниска температура отпорност, отпорност на абење, отпорност на корозија.
Издржливи во употреба.
Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки, водоводните цевки, итн. игра влеча и заштита улога.
Широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, оган машини, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски магацини итн.
Пакет се вклучени :
1 x Влечете Синџир
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Тип:
ролери синџир
Затегнувачка цврстина:
Прибл. 1 м
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
кабел превозникот
Материјал:
пластика, најлон

Најдобри понуди