• Неодамнешно
  • -11 %
2.5 М-25/25T -1:1 Прецизност Спирален Спирала Bevel Опрема-Dimaeter: 65mm

2.5 М-25/25T -1:1 Прецизност Спирален Спирала Bevel Опрема-Dimaeter: 65mm

DEN 3247.00
DEN 3648.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Обработка:
Прецизност Кастинг
Обликот:
Bevel
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
etr
Забот Профил:
Спирален Опрема
Број На Модел На:
vvrt24
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди