• Неодамнешно
  • -10 %
607RS имајќи 7*19*6(mm) ABEC-5 10pcs Запечатени Минијатурни Мини Имајќи 607 607RS хром челик лежишта

607RS имајќи 7*19*6(mm) ABEC-5 10pcs Запечатени Минијатурни Мини Имајќи 607 607RS хром челик лежишта

DEN 173.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен


Точка бр : 607 РС
Внатрешен дијаметар : 7 mm
Надворешниот дијаметар : 19 мм
Висина : 6 mm
Прецизност : ABEC-5
Вид : Еден ред длабоко ритам топката лежишта
Materail : хром челик GCR-15
Квалитет : Кина Националниот Стандард
Пакување : 10 ПАРЧИЊА/ЦЕВКА
Гума запечатување во двојно страни.

Други карактеристики

Надворешниот Дијаметар:
19mm
Внатрешен Дијаметар:
7mm
Број На Модел На:
607RS
is_customized:
Yes
Материјал:
имајќи челик
Бренд Име:
Afortunado
Запечатување Тип:
Гума запечатување
Пакување:
10pcs/многу

Најдобри понуди