• Неодамнешно
  • -10 %
МОРЕ MEW 10PCS 16*8мм Круг Месинг Рамен Монистра Непал Монистра 2mm Дупка Монистра Буда Монистра За Изработка на Накит

МОРЕ MEW 10PCS 16*8мм Круг Месинг Рамен Монистра Непал Монистра 2mm Дупка Монистра Буда Монистра За Изработка на Накит

DEN 498.00
DEN 553.44

Количина на стоки
Тековен

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Забелешка
Ние продаваме оваа точка како на слика шоу.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме да знаат ова
Тие се убави zakka приврзоци за изработка на накит
Добредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
/
Број На Модел На:
945bz
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Дебелина:
8мм
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2mm

Најдобри понуди