• Неодамнешно
  • -10 %
100pcs/многу Големо Антички Сребрен Дева Марија Централен Rosary Централен Марија Центар Парче Прави Rosary DIY Rosary Делови

100pcs/многу Големо Антички Сребрен Дева Марија Централен Rosary Централен Марија Центар Парче Прави Rosary DIY Rosary

DEN 860.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте На Нашата Продавница!
Ви благодариме за посетата на нашата продавница и да ви посакам добра купите тука!
Ако ништо друго, ние може да ви помогне, само контактирајте го нашиот Трговија Менаџер cn1520189135wcfx , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!

Детали За Производот
-
Верски дева Марија rosary централен метал централен
1)Тип На Производ : Марија Rosary Централен
2)Материјал : Алуминиум
3)Големина : 19*11mm
4)Боја : Антички сребрена боја
5)Погодни Сезона : Сите годината
6)Случај : Погоден за rosary одлуки, верски rosary накит конектор
7)Пакет : 100pcs/многу, сите спакувани во opp вреќа
Фабрика Цена! Добар Квалитет!
100pcs/многу, антички сребрен боја

Топла Продажба На Производи Препорачувам!!
Корисни Совети :
ЗА СЛИКИТЕ :
Pls не се двоумеше дека вистинските животни би можеле да бидат не е убава како слики,слики се направени во реално. Само имајте на ум дека може да биде мала варијација во боја се должи на осветлување и фотографирањето состојба, исто така, различни прилагодувања на екранот, ова постои на интернет, pls се тоа објективно.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам.
Превозот :
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Повратни информации :
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш,ви благодариме за наддавање и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Answer : ___________________________ Note : оценка подолу 4-5 може да доведе ни лошо стои ситуација.
Ви благодариме!
Враќање :
Ако не сте задоволни со квалитетот, можете да се вратите на објектот во рок од 7 дена. ве молиме прикажи слики за нас.Afrer ние се провери тоа е наша грешка ,ние ќе се 100% плата за refurn превозот надомест.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.11cm
Број На Модел На:
GRP015
Објектот Висина:
0.19cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BFQ
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Производ Карактеристики:
Златна Фауима Централен
Големина:
19*11mm
боја:
античкиот сребрена боја
Функција:
Дева Марија Централен

Најдобри понуди