• Неодамнешно
  • -8 %
15.5/влакно Врвот Drilled Природни Сина Попуштат Agates Freeform Плоча Лабава Монистра,Суровини Onxy Камен Парче Грутка Приврзоци Изработка на Накит

15.5/влакно Врвот Drilled Природни Сина Попуштат Agates Freeform Плоча Лабава Монистра,Суровини Onxy Камен Парче Грутка

DEN 555.00
DEN 603.84

Количина на стоки
Тековен

ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Материјал : Природни Ахат Облик : Плоча Боја : Сина Големина : 21-26 X35-40mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
EFTZ292
Објектот Форма:
Плоча
Материјал:
природни ахат
Обликот:
Плоча
Должина:
Approx12PCS& 15.5 inches/strand
Големина:
21-26X35-40mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
21-26mm
боја:
Сина

Најдобри понуди