• Неодамнешно
  • -20 %
4mm,6-14mm Мазна Multicolor Morganite Боја мрачно редеа Agates Круг Камен Лабава Монистра 15

4mm,6-14mm Мазна Multicolor Morganite Боја мрачно редеа Agates Круг Камен Лабава Монистра 15

DEN 134.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

4mm,6-14mm Мазна Multicolor Morganite Боја мрачно редеа Agates Круг Камен Лабава Монистра 15" Материјал Ахат Големина
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 4-14mm
Должина Со Ширина : 4-14mm Боја Multicolor Количество Види Подолу Стандарден Дел Бр 4-14mhlbtwmn

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
4-14mmhlbtwmn
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4-14mm

Најдобри понуди