• Неодамнешно
  • -28 %
1000x8mm рачно изработени Стакло Бисер Монистра Антички Бронзени Алки За DIY боја на слонова коска/бело/Црна/Црвена/Darkblue, за 76pcs/влакно

1000x8mm рачно изработени Стакло Бисер Монистра Антички Бронзени Алки За DIY боја на слонова коска/бело/Црна/Црвена/Darkblue,

DEN 483.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Рачно изработени од Стакло Бисер Монистра Синџири,со Стакло Бисер Монистра и Железо Eyepins, Антички Бронза, Боја : боја на слонова коска/бело/Црна/Црвена/Darkblue
Стакло Бисер Монистра, Големина : за 8мм во дијаметар, за 76pcs/влакно.
Употреба како многу како што требанамали на синџирот на вашата посакувана должина за секој проект да се создаде повеќе ѓердани, белегзии и обетки.
Внимание :
овој производ Бродови од сад, само за сад ,испорака within3-5days,
Бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи ,ве молиме да забележите дека !
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Големина:
1000x8mm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
100cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
305g
Објектот Ширина:
0.8cm
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
AJEW-PH00489-05
Метална боја:
античкиот бронза
боја:
Црна/Беж
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
5Strands
Материјал:
Железо+стакло

Најдобри понуди