• Неодамнешно
Бесплатен превозот Накит компоненти Антички Сребрен алуминиум Черепот Животни дупка монистра 10Pcs Мала Дупка Монистра 1x6x8mm

Бесплатен превозот Накит компоненти Антички Сребрен алуминиум Черепот Животни дупка монистра 10Pcs Мала Дупка Монистра

DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГА
Тоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница. Доколку купите повеќе од $80 , ние ќе ви ја испратиме стоката преку експрес компанија. Доколку купите повеќе од $6 , ние ќе ги надградат за да epacket или Кина пост слободни . Други информации : 1. Разликите во боја можеби предизвикани од боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 2. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се вратам на вас побрзо и размена или наплата. Ве молиме не го отворите спор директно, дека не може да се реши проблемот. 3. Ако имате било какви прашања или барање, слободно контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
1x6x8mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
1.5
Број На Модел На:
A4014

Најдобри понуди