• Неодамнешно
  • -9 %
SNASAN Силиконски Калап за накит 50mm 65mm Коцка шарм pendant Смола Силиконски Калап рачно изработени алатка DIY епоксидна смола калапи

SNASAN Силиконски Калап за накит 50mm 65mm Коцка шарм pendant Смола Силиконски Калап рачно изработени алатка DIY епоксидна

DEN 376.00
DEN 412.80

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов, Храна-одделение Епоксидна Силиконски Материјал : Силикон Боја : Јасно бела Големина : Како на сликата покаже Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Прилагодливост Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,-40°C230°C,(-40°F446°F) безбедноста,Не-токсични, Без мирис , Се загрева рамномерно Накит Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата. Микс на епоксидни на соодветен сооднос Микс тонер во епоксидна Прелива епоксидна во калап Почекајте додека епоксидна лекување По суво , ако има некои место не се изедначи,можете да го користите sandpaper или други алатки за да им дозволиме да изгледа поубаво. Дизајн случај
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

Други карактеристики

боја:
коцка 65mm, коцка 50mm
Објектот Должина:
5cm
Број На Модел На:
Силиконски Калап Коцка pendant
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Производ Карактеристики:
Еко-Пријателски,Порибено
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
approx 100grams
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Најдобри понуди