• Неодамнешно
  • -12 %
8*5mm Акрилик уроци Монистра Лабава Рамен Круг Spacer Монистра Двојно Лице DIY Накит Наоди Додатоци Мешана Боја 200pcs YK-31

8*5mm Акрилик уроци Монистра Лабава Рамен Круг Spacer Монистра Двојно Лице DIY Накит Наоди Додатоци Мешана Боја 200pcs

DEN 308.00
DEN 349.44

Количина на стоки
Тековен

Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе го одложи неколку дена, тоа може да биде до 30 да 45days.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние се потпираме на нашите dhgate углед и задоволство на клиентите за да се успее.Бродот на производи на клиентите. Но ако цел стигнат до $200, ние ќе брод од страна на DHL/EMS/Федекс слободни shiping кои ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во 15-30days. откако ќе бидат испратени.Потврди примањето откако ќе се добие производи на интернет.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.ние ја потврдите нарачката и да ги подготват производи.Ако проблемот на производот е резултат од себе,ние ќе ја плати extral поштарина.Давајќи ни повратни информации на интернет.
Услуга
1.Ние ќе ви понудиме најдобра услуга. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена.Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е во право,така што ќе може да добијат во време.Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ја примиле предмети.Промени или да го вратите производот : Ние ќе ги врати вашите пари или стоките веднаш кога ќе се применуваат.Предуслов е дека стоката не ги користите,нема штета и не влијае бидат продадени повторно.
Онлајн Трансакција Процес
1.
Надевајќи се дека ќе имаме добар ден!
Повратни информации
1.Давање цел и плаќаат пари.Пред да нарачате, ве молиме потврдете цената и други детали со добавувачот.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Не се грижи за квалитетот на производот.Но екстра трошоци се на товар на купувачот.
8*5mm Акрилик уроци Монистра Лабава Рамен Круг Spacer Монистра Двојно Лице DIY Накит Наоди Додатоци Мешана Боја 200pcs YK-31
Точка Име : Акрилик Монистра
Боја : Мешани Бои
Објектот Големина : 8*5mm
Облик : Рамни Круг
Количина : 200pcs
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја.
Бесплатен превозот цел ќе брод од страна на Кина Пост воздух mail.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
scoster
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
8*5mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.23g/pcs
Број На Модел На:
YK-31
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела

Најдобри понуди