• Неодамнешно
  • -23 %
10pcs ZB0301 Мешани Познатата Зграда сценско Круг Куполи Фото Печатење на Стакло Cabochon snap копчето одговара DIY snap Нараквици jewelrys

10pcs ZB0301 Мешани Познатата Зграда сценско Круг Куполи Фото Печатење на Стакло Cabochon snap копчето одговара DIY snap

DEN 89.00
DEN 115.20

Количина на стоки
Тековен


Дијаметар : 18mm
Облик : Тркалезна
Материјал : Стакло & Легура
knob : 5.5 мм
Количина : 10pcs
Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања
Ако сакате да се направи вашите омилени фотографии на Фото Стакло Cabochon и предвремени копчиња , можете да ни испратите слики,ние може да го направи тоа за вас.MOQ30pcs.
ОЕМ ДОБРЕДОЈДЕНИ!
Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~7days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Дали имате минимум за бесплатен превозот од DHL?
О : за Повеќе од $200 ние ќе бесплатен превозот со DHL или други express!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : цел износ помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално трае 20-40 дена за сад и Европа, 30~60 дена во други земји.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Висина:
0.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Бренд Име:
MODESTLE M
Објектот Тежина:
30g
Производ Карактеристики:
Круг
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
1.8cm
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди