• Неодамнешно
8pcs/многу 20mm Симпатична Fimo Полимер Глина Играчки Кукла Бебе Слика За Керамика Мобилни Копче Синџир Украс Деца Ѓердан Pendant Материјали

8pcs/многу 20mm Симпатична Fimo Полимер Глина Играчки Кукла Бебе Слика За Керамика Мобилни Копче Синџир Украс Деца Ѓердан

DEN 206.40

Количина на стоки
Тековен

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Шпанија : >5 Ali Express Стандард Превозот, ≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Correos Економијата на велика БРИТАНИЈА : ≤5 Кралската Пошта Економија,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да Франција,холандија,чиле : >5 Ali Express Стандард Превозот,≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Украина : ≤5 Ali Express Saver Превозот,>5 epacket да Белорусија : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail други земји : ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail друго има вкупно 36 земји може да изберат epacket
20mm Симпатична Fimo Полимер Глина Играчки Кукла Бебе Слика За Керамика Мобилни Копче Синџир Украс Деца
Ѓердан Pendant Материјали
Големина : кол 20mm,висина 20mm,дебелина 15mm
со мала завртка кука на кукла врвот
Пакување : 8pcs/многу
Тежина : 40g/многу
Место На Потекло : Жеџијанг Во Кина
1#црвена роза 2#пурпурна 3#сина
4#сина 5#пурпурна 6#розова
7#црна 8#сина 9#виолетова
10#кафе 11#

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
holiian
Материјал:
Глина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
30g/lots
Број На Модел На:
FM-0873
Материјал:
Полимер глина Fimo
Објектот Форма:
глина рачно изработени симпатична мало бебе слика кукли, играчки beaded
Пакување:
8pcs/многу
Големина:
dia 20mm,height 20mm,thickness 15mm
Дизајни:
избрани девојки и момчиња babay слика монистра
Користат за:
diy автомобили торба синџир pendant декорација додатоци
Повеќе За Користење:
децата малку девојки ѓердан,trinket,мобилни синџир diy додатоци
Функција:
симпатична дизајн мали керамика играчка кукла слика монистра
цена:
clearnance продажба најевтиниот цена
дупка:
со мала завртка кука на кукла врвот

Најдобри понуди