• Неодамнешно
Бесплатен превозот Антички Сребрен Засадени Filigree Тибетската Обетки Конектори за Додатоци За Накит 5Pcs Големина 46*26mm

Бесплатен превозот Антички Сребрен Засадени Filigree Тибетската Обетки Конектори за Додатоци За Накит 5Pcs Големина 46*26mm

DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГА
Тоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница. Доколку купите повеќе од $80 , ние ќе ви ја испратиме стоката преку експрес компанија. Доколку купите повеќе од $6 , ние ќе ги надградат за да epacket или Кина пост слободни . Други информации : 1. Разликите во боја можеби предизвикани од боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 2. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се вратам на вас побрзо и размена или наплата. Ве молиме не го отворите спор директно, дека не може да се реши проблемот. 3. Ако имате било какви прашања или барање, слободно контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
46*26
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
10.2inch
Објектот Должина:
18inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
3g
Објектот Ширина:
10.2inch
Објектот Висина:
0.8inch
Производ Карактеристики:
Врски
Број На Модел На:
A2052

Најдобри понуди