• Неодамнешно
  • -34 %
НОВА Црвена Роза Накит Кутија Прстен Свадба Подарок Случај Обетки Чување на Екранот Носителот 4XBS

НОВА Црвена Роза Накит Кутија Прстен Свадба Подарок Случај Обетки Чување на Екранот Носителот 4XBS

DEN 37.00
DEN 56.16

Количина на стоки
Тековен

торба
Црвена Роза Накит Кутија Прстен Свадба Подарок Случај Обетки Чување На Екранот Носителот
Карактеристики :
·100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
·Убава црвена роза прстен кутија со зелени листови на дното, многу романтично и изненадувачки.
·Висок квалитет на тврд сунѓер внатре, мека flannelette крпа обвивка.
·Погоден за прстени, обетки, jewelries, ситните, итн.
Тип : Накит Кутија
Материјал : Кадифе
Боја : Црвена
Повод : Денот на Вљубените, Роденденски Подарок, Предлог, Ангажирање, Свадбена Церемонија
Големина : 4.2 cm x 4.2 cm x 4.6 cm/ 1.65"x 1.65"x 1.81" (Прибл.)
Пакетот Вклучува :
1 x Зголеми Прстен Кутија
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Други карактеристики

Објектот Тежина:
27.17g
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
11178
Производ Карактеристики:
Romatic
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Дијаметар:
000cm
Бренд Име:
BLUELANS
Објектот Должина:
4.2cm
Објектот Висина:
4.6cm

Најдобри понуди