• Неодамнешно
  • -20 %
(Писмо A-R) 6MM Писмо Коцка Акрилик Азбука Лабава Монистра за Везана Пластични Рефус, Бела, 6mm 300pcs/50g

(Писмо A-R) 6MM Писмо Коцка Акрилик Азбука Лабава Монистра за Везана Пластични Рефус, Бела, 6mm 300pcs/50g

DEN 247.00
DEN 308.64

Количина на стоки
Тековен


Буквата S-Z & Писмо Микс :
Буквата S-Z US$ 6.43 /многу
парчиња / многу
Писма Микс US$ 6.43 /многу
грама / многу
Азбука Акрилик Монистра, Коцка, Бела
Големина : за 6mm широк, 6mm долго, 6mm висока, за 300pcs/50g, дупка : околу 3.2 mm.
Ретро-стил азбука монистра за дизајнирање на традиционалното име нараквици, мајки' нараквици и инспиративни накит кој вели дека сето тоа. Голема ударна дупка accommodates широк мозок и кожа laces. Црни букви на сите страни.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
X-PL37C9308
Објектот Тежина:
48 g
боја:
Бела
Стил:
Азбука Стил
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
300pcs
Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди