• Неодамнешно
  • -28 %
Еластична Водат Кабелот 2mm Накит Наоди Beading Монистра Кабелот String Рака Јаже Лежиште За Нараквица Еластична Кабелот за 100/пакет

Еластична Водат Кабелот 2mm Накит Наоди Beading Монистра Кабелот String Рака Јаже Лежиште За Нараквица Еластична Кабелот

DEN 376.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен

торба
Еластична Мозок, со Влакна Надвор и Гума Внатре, Црна
Големина : за 2mm во дијаметар; околу 100/пакет.
Се користи за лизга-на бразлетни или се види бендови. Лесно да се јазол. Ќе сакаат да имаат добар избор на овие достапни за да ги задоволат вашите клиенти барања.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
560g
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
1000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0.2cm
Материјал:
Најлон
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Број На Модел На:
ЕЗ-R004-2.0 mm-12
Производ Карактеристики:
станот круг
боја:
Бела/Црвена/Црна/Розова/Greeb/Сино/Golden
жица големина:
2mm
единица:
1Bundle
Материјал:
Еластични Влакна

Најдобри понуди