• Неодамнешно
  • -27 %
Железо Пресврт Синџири, Сребро, Прстен: околу 3,5 mm широк, 5.5 мм долго, 0.5 mm дебели

Железо Пресврт Синџири, Сребро, Прстен: околу 3,5 mm широк, 5.5 мм долго, 0.5 mm дебели

DEN 304.00
DEN 416.16

Количина на стоки
Тековен


Железо Пресврт Синџири, Unwelded, Сребро.
Големина : Прстен : околу 3,5 mm широк, 5.5 мм долго, 0.5 mm дебели
Денешницата, синџири се повеќе и повеќе широко се користи во сите сите видови на ситуацијата. Толку долго како што можете да забележите што ќе се најдат тие се користат како торба синџири што може да ги зголеми своите fashional елемент, нараквица синџири, ремени и така натаму. Тоа може да се користи за декорација individualy или натпревар со други украси, како што накит монистра или приврзоци.

Други карактеристики

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X-ch017-s
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
0.098g
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Unwelded
Синџир Стил:
Намалување На Синџири
единица:
10m
Материјал:
Железо

Најдобри понуди