• Неодамнешно
  • -30 %
ZMZY Нови Оригинални 925 Sterling Silver Шарм Мешани Розова боја се Виолетови CZ Кристал Монистра одговара Пандора Хривнија за Жените Накит за Подарок

ZMZY Нови Оригинални 925 Sterling Silver Шарм Мешани Розова боја се Виолетови CZ Кристал Монистра одговара Пандора Хривнија

DEN 348.00
DEN 496.80

Количина на стоки
Тековен


Бренд Име
ZMZY
Технологија
S925 Монистра одговара Шарм Хривнија
Реден Број
CY0489-j
MOQ
1pc монистра не вклучуваат поле и синџир на
Боја
Како слика
Обликот
Тркалезна/Срце/Плоштад..
Големина НОРМАЛНО ОДГОВАРА CHATMS ХРИВНИЈА
Wight
НОРМАЛНО
Монистра Материјал
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Употреба
Одговара сребро синџир за хривнија
Повод
Годишнина,Weddding ,Забава,Подароци..
Пакување
1 парче во една opp вреќа,тогаш стави во Домот Подарок Торбичка

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Бренд Име:
ZMZY
Број На Модел На:
CY0495-j
Објектот Тежина:
NORMAL
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пол:
Унисекс,Жени,Деца...
Технологија:
сребро Монистра одговара шарм Хривнија
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Материјал:
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Повод:
Свадба,Годишнина,Забава,Подароци...
мушка боја:
како Слика
Накит Наоѓање Тип:
Конектори,Мушка капи,Затворач кука
MOQ:
1pcs/многу
Корисни:
Одговара сребро Змија Синџир Хривнија

Најдобри понуди