• Неодамнешно
  • -18 %
2 парчиња 1.0/1.2/1.5 мм Core откачи еластична канапи, жица монистра монистра еластична жица линии на големо производители DIY Накит додатоци

2 парчиња 1.0/1.2/1.5 мм Core откачи еластична канапи, жица монистра монистра еластична жица линии на големо производители

DEN 113.00
DEN 138.24

Количина на стоки
Тековен


Жица линија врвот
-

Други карактеристики

Големина:
1.0mm, 1.2mm, 1.5mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
еластична канапи, жица монистра монистра еластична жица линии
Број На Модел На:
1.0 1.2 1.5 mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
Гума
Бренд Име:
BITWBI

Најдобри понуди