• Неодамнешно
Трговија на големо 200pcs Rondelle Фацетирани Сина накит AB Кристално Стакло лабава Spacer Монистра 4x3mm Diy Наоди

Трговија на големо 200pcs Rondelle Фацетирани Сина накит AB Кристално Стакло лабава Spacer Монистра 4x3mm Diy Наоди

DEN 97.44

Количина на стоки
Тековен


3933846445768676 монистра US $ 1.65
/парче US $ 1.69
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.29
/парче US $ 1.19
/парче US $ 1.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.99
/парче
[xlmodel]-[производи]-[18313] Нови
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[18294] Испорака детали
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по исплата потврди,освен викенд (сабота и недела) и Кинески официјални празници. Предмети ќе бидат испратени директно од производство локација.Ве молиме најдете превозот време и соодветната стапка од страна на вашата локација во следната табела :
Земја
Време На Испорака
Работни дена
5-10
11-15
21-25
26-30
>35
Календарски дена
5-12
13-19
26-30
36-45
>45
Сад
Стапка на пристигнување
9%
50%
35%
5%
Испраќање или враќање
Канада, Австралија
Стапка на пристигнување
4%
38%
43%
10%
Испраќање или враќање
Обединето Кралство
Стапка на пристигнување
7%
38%
44%
5%
Испраќање или враќање
Европа (Исклучување на велика БРИТАНИЈА)
Стапка на пристигнување
2%
38%
45%
10%
Испраќање или враќање
Други
Стапка на пристигнување
3%
38%
48%
20 %
Испраќање или враќање
Превозот времето е прикажан погоре е во нормална состојба и може да биде разновидна поради царинската случаен инспекција, поштата одложување, викенд, празник се скрши или абнормални временските фактори.
Условите на продажбата :
ве молиме видете ја сликата и насловот,ако има повеќе прашања,молам контактирајте ме,јас ќе реагира во 24 часа,ви благодариме!
И ако ви се допаѓа нашиот објект ве молиме дајте ми пет ѕвезди!!!
[xlmodel]-[производи]-[18312] Топла продажба
3933846445768674 монистра US $ 1.69
/парче US $ 1.19
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.69
/парче US $ 1.29
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.15
/парче US $ 1.99
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.89
/парче

Други карактеристики

Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
HZ39
Објектот Тежина:
20g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
TTBEADS

Најдобри понуди