• Неодамнешно
(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Kambaba Камен Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S01

(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Kambaba Камен Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S01

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.Во спротивно ќе изгубите пари. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и DHL не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со DHL кога ќе изберете локација за подигнување на бесплатен превозот.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата.
Ви благодариме за разбирањето. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 150 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати?
Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно.
Answer : ___________________________ Note :
Мин.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
s01
is_customized:
Yes

Најдобри понуди