• Неодамнешно
100pcs Микс големина Шиење Кристал се Шие На Акрилик Flatback микс форма на Камења Strass Камења За Облека се Облекуваат Занаети

100pcs Микс големина Шиење Кристал се Шие На Акрилик Flatback микс форма на Камења Strass Камења За Облека се Облекуваат

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Информации За Производот
Име На Производ : Flatback Шие-На Rhinestones
Материјал : Акрилик
Големина : Микс Големина(10-18mm)
Пакет : OPP вреќа,100pcs/многу
Боја : Како На Сликата
Еден Пакет Содржи : Различна Големина И Облик Кристал : 100 КОМПЈУТЕРИ/торба
Ве молиме имајте во предвид : облик како на сликата.секоја форма 10pcs
Производот Се Покаже
Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
1.Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена (Аргентина,Чиле и
Бразил се земе ≥90 дена)
2.Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,
FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена .
3.Ако вашата цел е повеќе од УСД $150, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FRZ01
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
42g
Бренд Име:
SOAPODE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип на производ :
Rhinestones
Техника :
Шие-На
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Стил :
Flatback
боја:
ТИРКИЗНА
Обликот:
микс форма
Пакет:
100pcs/многу
Употреба :
Торби За Облека, Чевли
Големина:
10-18mm

Најдобри понуди