• Неодамнешно
  • -10 %
Гем-indide 2X5mm-4X8mm АА+ Природни Чипови Камен Монистра За Накит Одлуки 34inches DIY Божиќ Вљубените Накит за Подарок

Гем-indide 2X5mm-4X8mm АА+ Природни Чипови Камен Монистра За Накит Одлуки 34inches DIY Божиќ Вљубените Накит за Подарок

DEN 145.00
DEN 161.28

Количина на стоки
Тековен

Гем-внатре Природни Чипови Монистра За Накит Одлуки Larimar Moonstone Турмалин Мешани Кварц Црна Ахат Amazonite 34inches Wholesell Бесплатен Превозот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G0865-V
Објектот Тежина:
about 65g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Полу-скапоцени камења
боја:
црвена,зелена,розова,црна,бела
Како да се продаваат?:
Едно влакно е за 38cm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
2X5mm-4X8mm
Надворешниот Дијаметар:
2X5mm-4X8mm

Најдобри понуди