• Неодамнешно
  • -36 %
Кристали Pendant За Лустери 1PCS Кристално Мушка Круг Топки Фацетирани Монистра, Стаклени Лабава За DIY Одлуки Шарм Накит Декорација

Кристали Pendant За Лустери 1PCS Кристално Мушка Круг Топки Фацетирани Монистра, Стаклени Лабава За DIY Одлуки Шарм Накит

DEN 86.00
DEN 133.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
дијамант кристално
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
DSQ009
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
ZHUBI
Објектот Ширина:
20cm
Накит Наоди Тип:
Додатоци
Стил:
Додатоци на Силиконски Teething Камења чешка Cuentas y Abalorios
Функција:
Полу Скапоцен Камен Монистра s за Нараквици Capinhas Чувствува Топки
боја:
Сребрена Плоча,Злато Плоча,Аквамарин,Зелена, Јасно Бели,Килибар
Објектот материјал:
Кристално Стакло Скапоцен Камен Монистра Murano Gass Шарм
Големина:
20mm
Парична казна или Моден:
Моден
Нашата посветеност :
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Употреба:
Ѓердан Прстен Хривнија Студ Earring Dangle Накит Поставите Pendant Шарм
jewerly наоѓање:
Moonstone Азбука Обетки Катира Занаети Цвет Завеса Strang
Тип:
Rondelle Коцка Писмо Bicone Плоштадот Леб Кула Капки Круг Ориз Долго

Најдобри понуди