• Неодамнешно
  • -20 %
20Pcs Шарм Приврзоци За Ѓердани Антички Бронза на Ѕвонење Диносаурусите Бајка Pterosaurs Командите Метал DIY Накит Додатоци 35mm

20Pcs Шарм Приврзоци За Ѓердани Антички Бронза на Ѕвонење Диносаурусите Бајка Pterosaurs Командите Метал DIY Накит Додатоци

DEN 189.00
DEN 236.16

Количина на стоки
Тековен

20 Pcs Шарм Приврзоци За Ѓердани Антички Бронза на Ѕвонење Диносаурусите Бајка Pterosaurs Командите Метал DIY Накит Додатоци 35mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Приврзоци Шарм Материјал Цинк Метални Легури
Големина
Прибл : 35x27mm
Дупка големина : 2mm
Дебелина : 2mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
2.7cm
Производ Карактеристики:
Конектори Приврзоци
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Должина:
3.5cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
N4154
Објектот Ширина:
2.7cm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди