• Неодамнешно
  • -50 %
GraceAngie 10pcs Шарени Број Форма Метални Легури Бесконечност Знак Конектори Pendant DIY Хривнија Додатоци DIY Занает Наоди

GraceAngie 10pcs Шарени Број Форма Метални Легури Бесконечност Знак Конектори Pendant DIY Хривнија Додатоци DIY Занает

DEN 49.00
DEN 97.44

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Шарени Број Форма Метални Легури Бесконечност Знак Конектори Pendant DIY Хривнија Додатоци DIY Занает Наоди
Боја : како на сликата
Големина : 23*8 mm
Материјали : Цинк Легура+ Глеѓ
Количина : 10 компјутери(боја испрати по случаен избор)
Тежина : 8.3 г
Фото Покаже :

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
GraceAngie
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Број На Модел На:
53499
Објектот Тежина:
8.3g
Производ Карактеристики:
Цинк Легура конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2.3cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
боја:
како Слика
Тежина:
8.3 g
Големина:
23*8 mm
КОЛИЧИНА:
10pcs/пакет

Најдобри понуди