• Неодамнешно
  • -10 %
Слатка Бел 8pcs Внатрешен 18*25мм Легура Камео Челик Ознаки овална Cabochon Settings Накит Празно Шарм A4276

Слатка Бел 8pcs Внатрешен 18*25мм Легура Камео Челик Ознаки овална Cabochon Settings Накит Празно Шарм A4276

DEN 246.00
DEN 273.12

Количина на стоки
Тековен


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Само треба на слики и примероци. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
копното.
Точка Бр.393 инчен 1 инч=2.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
A4276
Објектот Количина
8pcs/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза
Објектот Околу Големината микс
Објектот Форма
Ознаки
Мерка Конверзија
1cm=0. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
2.3cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
8.8cm
Објектот Тежина:
11g
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Челик Ознаки
Објектот Дијаметар:
2cm
Број На Модел На:
A4276
Број На Модел На:
A4276
Парична казна или Моден:
Моден
стил:
Тренди
Позлата:
Античкиот Бронза Позлата Антички Сребрен
боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен
Количина:
8pcs
Големина:
погледни го слика
is_customized:
Yes

Најдобри понуди