• Неодамнешно
  • -25 %
2018 Сосема Нова Мода сомот Подарок Накит Прстен pendant Ѓердан Обетки Кутија Екран зачувување Организатор Сад во Случај Casket

2018 Сосема Нова Мода сомот Подарок Накит Прстен pendant Ѓердан Обетки Кутија Екран зачувување Организатор Сад во Случај

DEN 1080.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Материјал : Дрво
Боја : како на слика
Количина : 1 Piece
Мерење : 28 см( Исправи Должина ) , 20cm (Ширина)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
700g
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Висина:
4.5inch
Објектот Должина:
28inch
Објектот Дијаметар:
20inch
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B646
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Најдобри понуди